^Vissza
 • 1 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 2 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 3 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 4 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 5 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel..
baner

Bejelentkezés

Eseménynaptár

Február 2020
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Közelgő esemény

Nincsenek események

                        

 

Hírek

Közgyűlés meghívó

MEGHÍVÓ

 

Az „Egy jobb életért” Közhasznú Egyesület

Tisztelettel meghívja Önt a 2016. június 10.

16.00 órától tartandó

 

KÖZGYŰLÉSRE

 

Napirendi pontok:

 

 1. Az egyesület eddig ellátott feladatai a Helyi Fejlesztési Stratégia elkészítése kapcsán

                         előadó: dr. Simonné Dr. Rizsák Ildikó elnök

2. A Helyi Fejlesztési Stratégia bemutatása

                         előadó: Katona Ágnes

3. A  HFS véleményezése és szavazás

4. Egyebek

 

Tájékoztatom, hogy az alapszabály VI. fejezet 3. és 4. pontja értelmében határozatképtelenség miatt megismételt közgyűlés az eredeti napirendi kérdésekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes.

 

HELYSZÍNE

 

Nyírbogáti Közös Önkormányzati Hivatal

Házasságkötő terem

 

4361 Nyírbogát, Hunyadi út 7.

 

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

 

                                         Dr. Simonné Dr. Rizsák Ildikó                                                                                  elnök

 

 

 

 

Copyright © 2013. Egy Jobb Életért Rights Reserved.


Facebook