^Vissza
 • 1 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 2 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 3 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 4 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel.
 • 5 Köszöntő
  Tisztelt Látogatónk! Köszöntjük az Egy jobb Életért Egyesület honlapján . Egyesületünk összefogója a Nyírség területén működő önkormányzatok vállalkozók és civil szervezetek közösségeinek, 2013. augusztusától, pedig munkaszervezetként közreműködik vidékfejlesztési programok megvalósításában. Reméljük hasznos információkat talál honlapunkon , és hamarosan ügyfelünkként találkozhatunk Önnel..
baner

Bejelentkezés

Eseménynaptár

Június 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Közelgő esemény

Nincsenek események

A fiatalok családi életre való felkészítése, krízishelyzetbe kerülésük esélyének csökkentése

Közvetlenül kívánjuk elérni a családalapítás előtt álló fiatalokat, gyermekes szülőket, családokat. A kiscsoportos foglalkozásokat követően lehetőséget biztosítunk az egyéni tanácsadásra is. Témaköreink a következők: gyermeknevelés, gyermek fejlődése; háztartási ismeretek; családi kapcsolatok; életvitel; családtervezés; fiatal szülők problémái; kommunikáció, konfliktuskezelés; hivatás, karrier, válságkezelés; életkori sajátosságoknak megfelelő nevelési módszerek; nemzedékek közti együttműködés erősítésének lehetőségei; információnyújtás a napközbeni gyermekellátás és gyermekfelügyelet lehetőségeiről.

 

Attachments:
Download this file (P1240308.JPG)P1240308.JPG5579 kB
Download this file (P1240314.JPG)P1240314.JPG5787 kB
Download this file (P1240316.JPG)P1240316.JPG5565 kB
Download this file (P1240319.JPG)P1240319.JPG5729 kB

Copyright © 2013. Egy Jobb Életért Rights Reserved.


Facebook